SALTO SYSTEMS

KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ PRO KONTROLU PŘÍSTUPU DO VAŠÍ BUDOVY

Nejvyšší možná variabilita, ať už jde o volbu rozložení systému, typ a počet přístupových bodů nebo o úroveň zabezpečení. Špičková evropská kvalita.

Od roku 2001 dodává společnost SALTO Systems nejmodernější, bezdrátová a bezklíčová elektronická řešení pro kontrolu přístupu. Hodnota značky SALTO neustále roste a dnes je SALTO synonymem inovativního řešení, které nastavuje nové standardy v oblasti bezpečnosti, ovladatelnosti, flexibility a designu.

Nyní SALTO Systems přichází s další řadou vylepšení a novinek, které dále posunují její přístupové systémy. Ať už je to SALTO virtuální síť, SALTO bezdrátový on-line systém BLUEnet, SALTO mobilní přístup JustIN nebo SALTO SPACE jako plně integrovaná platforma elektronického zamykání a software přinášející bezproblémový přístup ke všem dveřím v jakékoliv budově.

SALTO řešení kontroly přístupu lze využívat v nekonečné škále náročných a jedinečných aplikací a zařízení. Mezi hlavní oblasti patří obchodní a výrobní prostory, veřejné instituce, zdravotnická zařízení všech typů, vzdělávací zařízení a studentské koleje, vybavení pro přepravu a volný čas, stejně jako hotelový sektor. SALTO řešení pokrývá tolik projektů v tolika různých oblastech díky variabilitě systému – mohou být implementovány menší projekty a v případě potřeby poté mohou snadno expandovat do větších řešení.

RŮZNÉ TYPY BUDOV MAJÍ RŮZNÉ POŽADAVKY NA BEZPEČNOST

... a SALTO se jim dokáže přizpůsobit. Bezpečnostní rizika spojená se ztrátou fyzických klíčů lze zcela eliminovat. Systémoví operátoři mohou spravovat všechny dveře a uživatelské přístupové plány z výkonného webového softwaru pro správu kontroly přístupu.

FLEXIBILITA & SPOLEHLIVOST

Kompletní hardware a elektronická uzamykací platforma, která pasuje prakticky na jakékoliv dveře a jakýkoliv přístupový bod a hodí se pro všechny typy budov.

BEZKLÍČOVÝ & MOBILNÍ PŘÍSTUP

Uživatelé mohou otevřít dveře pohodlně a flexibilně dokonce pomocí mobilního telefonu, PIN kódu nebo karty.

CHYTRÝ PŘÍSTUP

Nevznikají žádné náklady v souvislosti se ztrátou klíčů. SALTO šetří cenný čas a zdroje napříč celou organizací.

NEJVĚTŠÍ VÝHODY SYSTÉMŮ SALTO a LENIA služeb

  • kvalitní evropský systém vyráběný ve Španělsku
  • garantovaná dostupnost náhradních dílů i po skončení výroby konkrétního modelu zámku
  • nonstop servisní podpora
  • nonstop technik v pohotovosti
  • jednoduchá instalace bez náročných stavebních úprav,
  • možnost postupného přechodu na nový systém (po jednotlivých dveřích, patrech, budovách dle vaší potřeby a rozvoje)
  • přehledná evidence příchozích návštěv a hostů
  • možnost zapůjčení testovací sady

SALTO SYSTEMS NYNÍ ZA SPECIÁLNÍ ZVÝHODNĚNÉ CENY

Společnost Lenia je dlouhodobým partnerem SALTO Systems pro Českou a Slovenskou republiku.
Máme za sebou dlouholeté zkušeností s instalací systémů SALTO, jejich servisem i upgradem na vyšší verze. Mezi naše reference patří např:

V případě dalších informacích se, prosíme, obraťte na: Ing. Blanka Korbelová:
+420 734 786 738blanka.korbelova@lenia.cz | www.lenia.cz